Omron Türkiye

OMRON Türkiye

Yaşamları geliştirmek ve daha iyi bir topluma katkıda bulunmak

Gelecek için yaratıcı çözümler oluşturmada öncü olun. Tutku ve cesaretle sınırlarınızı zorlayın. Dürüst hareket edin ve herkesi potansiyelini gerçekleştirmeye teşvik edin.

eu doorway page healtcare 1 prod

Sağlık hizmetleri

OMRON Sağlık hizmetleri; kan basıncı monitörleri, sıcaklık ölçümü cihazları, solunum tedavisi cihazları, elektronik termometreler ve vücut yağı monitörlerini içeren ürün çeşitleriyle tedavi ve sağlık izleme amaçlı medikal ekipmanlarda bir liderdir. Hipertansiyon, diyabet ve obezite gibi yaygın sağlık sorunlarının önüne geçmeye ve bu sorunlarda gelişme kaydetmeye yönelik genel bir sağlık yönetimi hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz.
WEB SITESINI ZIYARET EDIN
eu doorway page industrial 3 sol

Endüstriyel Otomasyon

Endüstriyel Otomasyon, teknolojik açıdan gelişmiş endüstriyel otomasyon ürünlerinin ve uygulama uzmanlığının lider üreticisidir. OMRON Endüstriyel Otomasyon, rakipsiz otomasyon ürünleri ve her sektör için özelleştirilmiş uzman çözümleri sağlamayı hedeflemektedir. Ürün portföyünde şunlar bulunur: Fabrika Otomasyonu, Sensörler ve Güvenlik, Mekatronik ve Sürücüler, Endüstriyel Komponentler ve Görsel Denetim Sistemleri.
WEB SITESINI ZIYARET EDIN
pcb aoi

Inspection Systems

Günümüzün oldukça rekabetçi ve maliyet bilinci yüksek üretim ortamında otomasyonu kullanarak kalite ve hızı dengelemek başarının anahtarıdır. OMRON Inspection Systems, mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlarken maliyetleri aşağı çekme konusunda giderek artan talebin karşılanmasına yardımcı olur.
WEB SITESINI ZIYARET EDIN
eu doorway page ec 1 prod

Elektronik Komponentler

Neredeyse her elektronik uygulama için komponent oluşturma teknolojisine ve bilgisine sahip olan OMRON Elektronik Komponentler; Avrupa genelindeki müşterilerine tamamen özelleştirilebilir bir komponent hizmeti sunmak için birinci sınıf ürün tasarımıyla yüksek kaliteli ürün seçimlerini kullanır: Röleler, Anahtarlar, Konnektörler, Sensörler.
WEB SITESINI ZIYARET EDIN